KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13589009
nr 1358 9009
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Komposition, Signerad a Tergo, 1986. Olja på duk, 196x131 cm
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:21:20
1/11 18:06:33